Gracje 2018

Małgorzata Marek została Gracją 2018 – ZDJĘCIA

W lutowym numerze „Kroniki Bocheńskiej” opublikowano wyniki konkursu „Bocheńska Gracja”. Tytuł za rok 2018 powędrował do uczennicy I LO w Bochni Małgorzaty Marek. Partnerem konkursu jest Bochnianin.pl.

Świeżo upieczona Gracja uczy się w klasie matematyczno-geograficznej I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, a od października zamierza studiować architekturę. Pływa, biega, jeździ na rowerze i trenuje lekkoatletykę. Sport łączy ze zdrowym odżywianiem, od ponad roku jest weganką. Uwielbia podróże, dba o nienaganny makijaż, interesuje się modą.

Tytuł „Bocheńskiej Gracji” przyznali czytelnicy „Kroniki”, którzy swoje typy wskazywali wypełniają wydrukowane w miesięczniku kupony. W pierwszej piątce „papierowego” głosowania znalazły się (według ilość zdobytych głosów): Aleksandra Rajca, Milena Tabor, Weronika Broszkiewicz i Magdalena Waligóra.

W komplementarnej zabawie na Facebooku portalu Bochnianin.pl głosy rozłożyły się nieco inaczej. Najwięcej polubień miały Natalia Kuras (455), Weronika Broszkiewicz (321), Magdalena Waligóra (173), Dagmara Sustena (145) i Patrycja Cudejko (133).

Natalia Kuras z II LO zyskała największą sympatię głosujących na Facebooku.

Poniżej galeria zdjęć Gracji Bocheńskiej 2018 odbierającej nagrody od sponsorów konkursu. A już za kilka dni przedstawimy pierwszą kandydatkę nowej edycji zabawy!