Gracje 2023

Karolina Stabrawa wybrana Gracją 2023

Tytuł „Gracji Bocheńskiej 2023” zdobyła Karolina Stabrawa uczennica Zespołu Szkół nr 3, jedna z trzech dziewcząt o tym imieniu spośród 10 pretendentek. Na drugim stopniu podium stanęła Zuzanna Wolak z Zespołu Szkół nr 2, a na trzecim Karolina Goryczko z I LO. W pierwszej piątce znalazły się jeszcze Klaudia Palej z ZS nr 1 i Karolina Kica z II LO.

Komplementarną rywalizację na Facebooku partnera konkursu – portalu Bochnianin.pl, także zwyciężyła Karolina Stabrawa (ZS nr 3), która w chwili zamykania noworocznego numeru KB miała aż 1 433 polubienia. Wyprzedziła Karolinę Kicę (II LO) – 1 377, Zuzannę Budzyn (ZS nr 2) – 521, Klaudię Palej (ZS nr 1) – 256 i Zuzannę Wolak (ZS nr 2) – 193.

Karolina przyciąga uwagę nie tylko urodą i zgrabną sylwetką, ale też stylem bycia i wdziękiem, po prostu prawdziwą… gracją. Na pytanie czy spodziewała się wygranej odpowiada, że jest zaskoczona. – „Bardzo dziękuję za cudowne nagrody. Każda jest dla mnie ważna i wiem, że na pewno skorzystam z usług zakładów kosmetycznych i fryzjerskich, ale także zjem smaczne potrawy. Dzięki nagrodom będę mogła jeszcze bardziej zadbać o figurę na siłowni, czy spróbować swoich sił w tańcu. Nie zabraknie również miejsca na zaopatrzenie się w biżuterię, którą uwielbiam” – mówiła ze szczerym uśmiechem.

Tymczasem już ruszyła tegoroczna edycja konkursu, a prezentacja pierwszej kandydatki – niebawem!

***

Dziewczęta chcące wziąć udział w konkursie organizowanym przez Kronikę Bocheńską mogą przesłać swoje zgłoszenia na adres: red@onet.pl  

Portal Bochnianin.pl, który jest partnerem konkursu, co miesiąc przedstawia nowe kandydatki, a wcześniejsze pretendentki oraz laureatki można zobaczyć [TUTAJ]

Każda kandydatka do tytułu Gracji Bocheńskiej 2024 otrzyma:

  • zestaw kosmetyków Forever Living Products o wartości 150 zł od Aloesowego Centrum Zdrowia i Urody, ul. Solna 5,
  • voucher o wartości 100 zł do Akademii Tańca „Dance & Fitness House”, ul. Trudna 46,
  • voucher o wartości 100 zł do restauracji „Stara Piwnica”, ul. Kazimierza Wielkiego 21,
  • kartę podarunkową o wartości 30 zł do restauracji KFC, Galeria Rondo,
  • zaproszenie na dużą pizzę do Pizzerii „Bazylia”, ul. J. I. Kraszewskiego 7, I piętro,
  • wydruk fotografii 30 cm x 40 cm na piance od Studia „Akces”, ul. Kazimierza Wielkiego 37,

• od redaktora Przemysława Koniecznego elektroniczne wersje zdjęć opublikowanych na łamach „Kroniki Bocheńskiej” oraz portalu Bochnianin.