Sukcesy

Wokalista „Obsesji” próbuje kariery solowej w branży Disco Polo

Bocheńska kapela „Obsesja”, trochę dla draki, wybrała się do Polo TV i… wygrała tamtejszy show „Disco Star”. Ale na poważnie nie bardzo im z tym gatunkiem muzyki po drodze. Za to ich wokalista Dawid Kurnik postanowił spróbować swoich sił w discopolowym showbiznesie. Odszedł z zespołu, a wczoraj na YouTube miała premierę jego pierwsza solowa piosenka.

O przygodzie „Obsesji” z programem Disco Star pisaliśmy TUTAJ.

Nagrodą za wygranie programu był kontrakt fonograficzny ze znaną w branży wytwórnią Lemon Records oraz nagranie singla i wideoklipu. Nie prezentowaliśmy go jeszcze do tej pory więc pora nadrobić zaległości – zobaczcie jak wyszło:

Po tej historii członkowie zespołu doszli jednak do wniosku, że to nie jest kierunek, w którym chcą podążać. Dziś są raczej na etapie decyzji o powrocie do korzeni i rockowego brzmienia.

Będą to jednak robić już z nowym wokalistą, bo Dawid Kurnik (najmłodszy w zespole) – odwrotnie niż reszta kapeli – postanowił kontynuować przygodę z disco polo i spróbować swoich sił w karierze solowej. Wczoraj w serwisie YouTube pojawił się jego pierwszy klip (Dawid przyjął pseudonim sceniczny JEYSON), również wyprodukowany przez wytwórnię Lemon Records.

Tymczasem „Obsesja” również robi swoje – zespół ma już na oku nowy, utalentowany wokal. Kto wie, może niebawem doczekamy się od nich jakiejś „bardziej rockowej” produkcji…?