Gracje 2022

Klaudia Waśniowska wybrana Gracją 2022

Tytuł Gracji Bocheńskiej 2022 zdobyła Klaudia Waśniowska, uczennica Zespołu Szkół nr 3. Na podium znalazły się także obydwie reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego – Kinga Kotowicz i Kinga Mendel.

W komplementarnej rywalizacji na facebookowe polubienia, zorganizowanej przez partnera konkursu – portal Bochnianin.pl, zwyciężyła Kinga Kotowicz (593) wyprzedzając minimalnie Klaudię Waśniowską (588), a trzecie medalowe miejsce zajęła Gabriela Kowalska (449).

Według mnie każda z kandydatek miała szanse na wygraną, wszystkie ich zdjęcia były cudowne, miałam nawet swoje faworytki, więc gdy dowiedziałam się, że pierwsze miejsce należy do mnie, byłam ogromnie zaskoczona, że to właśnie ja zostałam wybrana. Już sam udział w konkursie był dla mnie wspaniałą i niezapomnianą przygodą, po raz pierwszy miałam okazję przygotowywać stylizację do sesji, pozować do profesjonalnych zdjęć, udzielać wywiadu o sobie… Zwycięstwo dodało mi pewności siebie, bo choć we wcześniejszych latach myślałam o zgłoszeniu się do tego konkursu, to dopiero w tym roku, gdy zostałam wytypowana przez pana dyrektora, zdecydowałam się na start. Jestem mu bardzo wdzięczna za wiarę we mnie. Do mojego sukcesu niewątpliwie przyczyniło się też ogromne wsparcie bliskich, a szczególnie rodziców i chłopaka. Byli bardzo zaangażowani w każdą sesję zdjęciową w studiu, jak i w plenerze, poświęcali mi sporo czasu. Dziękuję firmom za wspaniałe nagrody. Wszystkie są trafione w punkt i na pewno chętnie je wykorzystam – zapewnia Klaudia.

Prawdziwą przyjemnością było patrzeć na piękny i szczery uśmiech Gracji odbierającej kolejne upominki, których łączna wartość to około 2 500 zł. Mecenasami konkursu byli: Salon Fryzjerski Anna New Look, Cukiernia Chantilly, firma Forever Living Products, Salon Kosmetyczny Gaja Day SPA, Pizzeria Da Grasso, Zakład Złotniczy Benedykta Wacnika, Salon Kosmetyczno-Fryzjerski „Ella”, Studio Reklamowe Akces, Restauracja Kuźnia, Agencja Kreator, Instytut Zdrowej Skóry Healthy Skin, Fabryka Formy Studio One oraz Dance & Fitness House.