Gracje 2020

Gracja Bocheńska 2020. Karolina – na quadzie po zwycięstwo

Tytuł Gracji Bocheńskiej 2020 zdobyła Karolina Mikler, uczennica Zespołu Szkół nr 3. Poza urodą i wdziękiem wyróżnia się talentem muzycznym (gra na kilku instrumentach) oraz pracą społeczną na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziewinie, do której należy już od kilku lat.

Sukces Karoliny w 17. edycji konkursu organizowanego przez redakcję Kroniki Bocheńskiej, zbiegł się z egzaminami zawodowymi w „ekonomiku”. Dzięki wcześniejszej pracy o ich wyniki Gracja jest spokojna i mówi: – „Teraz kiedy już nie muszę uczyć się przedmiotów zawodowych mogę w stu procentach skupiać na maturze, aby napisać ją jak najlepiej. Co po niej? Myślę o bezpieczeństwie narodowym, ale wszystko zależy od egzaminu dojrzałości.”

W pierwszej piątce, według ilości zdobytych głosów, wraz z Karoliną znalazły się: Wiktoria Zając, Weronika Czyż, Zuzanna Capiga i Patrycja Borowiec.

W rywalizacji na Facebooku portalu Bochnianin.pl najwięcej polubień miały prezentacje: Wiktorii Zając – 963, Karoliny Mikler – 829, Julii Gadowskiej – 373, Patrycji Borowiec – 356 i Weroniki Czyż – 354.

Na przekór pandemii fundatorzy nagród dla Gracji 2020 okazali się wyjątkowo hojni. Niemal trzy tysiące złotych wyniosła wartość upominków ufundowanych przez firmy: Katmandu Meble, Salon i Komis Sukien Ślubnych Blanca, Gaja Day SPA, Eurooptyka, Przystań Piękna, Restauracja „Turystyczna”, Restauracja „Mocny Smak”, Centrum Aloesowe Forever Living Products, Anna New Look, Studio Akces oraz Sara Moda. 

Gratulujemy zwyciężczyni i zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Zgłoszenia: red@onet.pl