Gracje 2019

Wiktoria znaczy zwycięstwo! Oto Gracja 2019 – ZDJĘCIA

Na łamach październikowego numeru Kroniki Bocheńskiej pozowała do zdjęć w strażackim mundurze i na motocyklu. Jej delikatny uśmiech oraz naturalne blond włosy zapadły w pamięć czytelnikom i… Wiktoria Waśko została zwyciężczynią konkursu o tytuł Gracji Bocheńskiej 2019!

W pierwszej piątce pretendentek do sympatycznego tytułu znalazły się jeszcze (według ilości zdobytych głosów): Gabriela Rak z ZS nr 3, Kamila Ziółkowska z I LO, Daria Policht z II LO oraz Katarzyna Dyba z ZS nr 1.

Głosowanie na Facebooku

Wiktoria okazała się także bezapelacyjną zwyciężczynią komplementarnego głosowania (przez polubienia) na Facebooku partnera konkursu – portalu Bochnianin.pl. Prezentacja Wiktorii Waśko miała 580 polubień, a w pierwszej piątce znalazły się jeszcze: Gabriela Rak – 469 polubień, Małgorzata Świgost – 293, Weronika Brydniak – 276 i Maja Biernat – 264.

Zdobycie tytułu Gracji wiązało się jak zwykle z licznymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów (zdjęcia poniżej). A już wkrótce na naszych łamach prezentacja pierwszej kandydatki tegorocznej edycji konkursu.