Gracje 2018

Wiktoria z ZS Nr 2

Obecnie uczy się w drugiej klasie technikum organizacji i reklamy w Zespole Szkół nr 2. Wybrała ten kierunek, bo uznała, że jest ciekawy i perspektywiczny, ale zastanawia się czy po maturze kontynuować naukę na podobnych studiach, czy wprowadzić rewolucyjne zmiany składając podanie na Akademię Wychowania Fizycznego. Jest to możliwe, bo Wiktoria Pyrz dobrze sobie radzi z nauką i bardzo dużo czasu poświęca zajęciom sportowym. Biega, jeździ na rowerze i rolkach, zimą szaleje na desce snowboardowej, dwa razy w tygodniu, odwiedza bocheński basen, od czasu do czasu siłownię, bierze udział w szkolnych zawodach sportowych. Od szkoły podstawowej trenuje piłkę siatkową w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, gra na pozycji przyjmującej.

Wolne chwile spędza w gronie przyjaciół. Na zakupy chodzi albo z koleżankami, albo w towarzystwie mamy. – „To co na pewno muszę mieć w szafie, to skórzane kurtki, zamszowe ramoneski i poszarpane dżinsy – wylicza Wiktoria. – Tymi ostatnimi mama akurat się nie zachwyca.”

Latem chętnie zakłada sukienki na przemian z krótkimi spodenkami. Używa perfum o orzeźwiającym, świeżym zapachu. Z biżuterii nosi na co dzień tylko złote kuleczki.

Wiktoria należy do miłośników psów. Gdy w ubiegłym roku z siostrą Sylwią odwiedziła po raz pierwszy schronisku dla bezdomnych zwierząt w Borku, to opuściły je we trójką, razem z Melą. Dołączyła ona do zadomowionej już jamniczki Boni.

Portal Bochnianin.pl, który jest partnerem konkursu, co miesiąc przedstawia nowe kandydatki, a wcześniejsze pretendentki oraz laureatki można zobaczyć [TUTAJ]

Dziewczęta chcące wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Kronikę Bocheńską mogą przesłać swoje zgłoszenia na adres: red@onet.pl

* * *

Każda kandydatka do tytułu Gracji Bocheńskiej 2018 otrzyma:

– zestaw kosmetyków aloesowych Forever Living Products o wartości 150 zł od Aloesowego Centrum Zdrowia i Urody (ul. Ks. J. Poniatowskiego 22 a),
– manicure o wartości 50 zł w salonie kosmetycznym Gaja Day Spa, ul. Sądecka 10,
– karnet „open” do Akademii Tańca „Dance 4 You” & Studio Agata, ul. Trudna 32,
– dwie wejściówki do Studia Fizjo Active Station, ul. Trudna 64,
– zaproszenie na pizzę do Pizzerii „Bazylia”, ul. J. I. Kraszewskiego 7,
– podwójne zaproszenie do cukierni „Chantilly” na kawę i ciastko, ul. Regis 1,
– od Studia „Akces” (ul. Kazimierza Wielkiego 37) wydruk fotografii 30 cm x 40 cm,
– od redaktora Przemysława Koniecznego elektroniczne wersje zdjęć opublikowanych na łamach „Kroniki Bocheńskiej” i portalu Bochnianin.pl.