Gracje

Gracja Bocheńska w klipie, który jest hitem na YouTube

Teledysk do utworu „Uzależniony”, który nagrał SMOLASTY z gościnnym udziałem OTSOCHODZI, trafił do serwisu YouTube zaledwie 2 tygodnie temu i przez ten czas zaliczył już 4,7 mln odsłon. Wpadającą w ucho melodię można często usłyszeć m.in. na falach radia ESKA. W wideoklipie dziewczynę, której podmiot liryczny wyznaje swoje „uzależnienie”, zagrała mieszkanka Bocheńszczyzny.

Nowy utwór Smolastego, z gościnnym udziałem Otsochodzi, zwiastuje zbliżający się debiutancki longplay artysty. „Uzależniony” to jak mówi autor „kawałek o niespełnionej miłości, kiedy obie strony chcą, ale coś jednak tworzy między nimi barierę nie do przejścia.” Smolasty pokazuje w nim swój punkt widzenia.

W wideoklipie w roli dziewczyny obsadzono 25-letnią Agnieszkę Szkodzińską, o której mogliście już kilka razy przeczytać na łamach Bochnianin.pl. W 2010 roku mieszkanka podbocheńskich Cikowic (absolwentka Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni) zdobyła tytuł Gracji Bocheńskiej, a pięć lat później spróbowała swoich sił w konkursie piękności i została I Wicemiss Małopolski. Niedawno Agnieszka została też Dziewczyną RMF 4RACING Team 2018.

Co prawda w teledysku do utworu „Uzależniony” Agnieszka nie jest postacią pierwszoplanową i pojawia się tylko w krótkich przebitkach, w kadrach rozmytych i nieostrych (koncepcja reżysera dopasowana do tekstu), niemniej jej udział w podbijającym internet przedsięwzięciu z naszego, lokalnego punktu widzenia, i tak pozostaje sympatyczną ciekawostką.